>
<
Po Ut St Št Pi So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kalendár akcií

22.09.2016 | 19:00

Miro Žbirka – ROAD TO ABBEY ROAD

Miro Žbirka sa opäť vydáva do slávneho Abbey Road! Tentoraz však nie do Londýna, kde nahral svoj posledný album MIRO, ale do veľkých hál v Českej a Slovenskej republike v rámci turné Road to AbbeyRoad.

Jedinečný projekt Vám prinesie neopakovateľnú atmosféru legendárneho nahrávacieho štúdia AbbeyRoad v Londýne, kde nahrávali svoje hity aké hviezdy ako Beatles, Pink Floyd, Deep Purple, U2, Oasis, Manfred Mann a mnoho ďalších.Na koncertnom turné zaznejú najznámejšie hity Mira Žbirku, hity z nového albumu MIRO i najväčšie hity skupiny The Beatles.

Autorom skladieb na novom albume MIRO nie je len Miro Žbirka, anglické texty napísal dvorný textár kapely Cream, Pete Brown. Meky k novému albumu dodáva:
„Po 25 rokoch vychádza môj album aj na vinyle a osobne som veľmi rád, že som nevyhodil gramofón. Pre fajnšmekrov je to úplne iný zvuk a samozrejme vynikne aj výtvarná stránka obalu, ktorý je vyskladaný z desiatok fotiek nafotených v AbbeyRoad“, povedal s úsmevom Miro Žbirka.Nahrávanie albumu v legendárnom londýnskom bolo od malička veľkým snom Mira Žbirku. Začalo sa to darčekom od manželky Katky k šesťdesiatke. Vtedy Meky nahral dve pesničky a spriatelil sa s producentom Robom Cassom. K albumu to vtedy bolo však ešte ďaleko. Ten sa začal rodiť až o dva roky neskôr. Nový album MIRO sa nahrával v štúdiu AbbeyRoad s producentom Robom Cassom. Na albume spolupracovali legendy ako Manfred Mann, či Pete Brown, dvorný textár kapely Cream, beatník a básnik, autor dnes už kultových skladieb Sunshine Of Your Love, či White Room. Práve jeho silné zaujatie a nadšenie pre skladby Mira Žbirku rozhodli o tom, že sa polovica dvojalbumu nahrala po anglicky. Na slovenskú časť albumu napísal texty Miro Žbirka a dve z ôsmych skladieb otextoval jeho dlhoročný spolupracovník, básnik a textár Kamil Peteraj.

Je jasné, že veľkolepé turné Mira Žbirku v Bratislave 20.9.2016 o 19h a v Košiciach v Steel Aréne 22.9.2016 o 19h- Road to AbbeyRoad bude neopakovateľným zážitkom.

Aktualizované info na:
www.roadtoabbeyroad.cz
www.zbirka.cz
http://www.facebook.com/MiroZbirka


ENTRY AND EXIT TO/FROM STEEL ARENA IS BEING MONITORED. EACH VISITOR MUST USE THE TURNSTILE FOR ENTERING OR LEAVING AND MARK HIS TICKET/SEASON TICKET. A RETURN TO STEEL ARENA (E.G. AFTER LEAVING THE ARENA DURING A BREAK) WITHOUT USING THE TURNSTILE WHEN LEAVING IS NOT POSSIBLE.
FAILURE TO OBSERVE THIS INSTRUCTION WILL LEAD TO BAN OF REPEATED ENTRY TO STEEL ARENA DURING ONE EVENT.
THIS INSTRUCTION DOES NOT APPLY TO LEAVING THE ARENA AT THE END OF THE EVENT.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING.
VSTUP A VYSTUP DO A ZO STEEL ARENY SA ZAZNAMENAVA. KAZDY NAVSTEVNIK JE POVINNY POUZIT AJ PRI VSTUPE AJ PRI VYSTUPE TURNIKET, V KTOROM SI RIADNE OZNACI LISTOK ALEBO PERMANENTKU. OPATOVNY VSTUP (NAPR. OPUSTENIE PRIESTOROV STEEL ARENY POCAS PRESTAVKY)DO STEEL ARENY BEZ POUZITIA TURNIKETU PRI VYSTUPE NIE JE MOZNY.
NERESPEKTOVANIE TOHTO POKYNU BUDE MAT ZA NASLEDOK NEUMOZNENIE OPATOVNEHO VSTUPU NAVSTEVNIKA DO STEEL ARENA POCAS JEDNEJ AKCIE.
TENTO POKYN SA NEVZTAHUJE NA VYSTUP ZO STEEL ARENY PO UKONCENI PODUJATIA.

DAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Created and powered by OneClick