>
<
Po Ut St Št Pi So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kalendár akcií

08.10.2016 | 20:00

BRYAN ADAMS

buy tickets / kupit listky
-

Bryan Adams vystúpi po desiatich rokoch opäť v STEEL Aréne!


Po desiatich rokoch sa vráti do košickej STEEL Arény. Fanúšikovia kanadského speváka Bryana Adamsa sa môžu tešiť na jeho najväčšie hity „I Do It For You“, „Please Forgive Me“,“ Heaven“, „Have You Ever Really Loved A Woman“, či „All For Love“... V rámci turné Get Up odohrá svoj jediný exkluzívny koncert na Slovensku 8. októbra pravé v STEEL ARÉNE v Košiciach.

Bryan Adams sa vracia do Košíc symbolicky pri príležitosti 10. narodenín STEEL Arény. Práve on totiž odohral v novučičkej hale jeden z prvých koncertov v novembri 2006.

http://www.steelarena.sk/index.php?context=299&p=213

Rodák z kanadského Kingstonu patrí medzi najväčšie svetové hudobné hviezdy a o jeho obrovskom talente svedčí fakt, že na výslní sa drží už viac ako tridsať rokov. Na koncertoch strieda v dokonalej harmónii rockové skladby s jemnými baladami, čím tento charizmatický hudobník s nezameniteľným hlasom ide dokonalým spôsobom pod kožu. Za svoju tvorbu získal nielen niekoľko nominácií Grammy, ale jeho piesne boli trikrát nominované na Oscara a päťkrát na Zlatý glóbus. Držiteľ najvyššieho kanadského civilného vyznamenania Order of Canada sa nevenuje iba hudbe, ale presadiť sa dokázal aj ako fotograf, je ambasádorom nadácie pre nepočujúcich Hear the World a po cunami v roku 2006 v južnej Ázii založil vlastnú charitatívnu organizáciu The Bryan Adams Foundation.

Košický koncert Bryana Adamsa sa bude konať v rámci jeho aktuálneho turné Get Up, ktoré odštartoval v Austrálii a čakajú ho ešte vystúpenia v Európe, USA, či Kanade. Tour sa koná pri príležitosti vydania trinásteho štúdiového albumu s rovnomenným názvom.


Nachádza sa na ňom deväť nových skladieb a štyri akustické verzie. Z remeselne vynikajúcich rockových vecí ako „Brand New Day", "You Belong To Me" a "Thunderbolt“ zvoľňuje tempo k „Don’t Even Try” alebo „We Did It All“, čo v kombinácii s akustickými bonusmi znásobuje jedinečnú hĺbku a farbu jeho hlasu. „Album vznikal pieseň po piesni, pretože producent Jeff Lynne mi dal dostatok času na ich napísanie, čo bolo skvelé. Väčšina skladieb vznikla v spolupráci v Jimom Vallanceom, pričom všetci sme na linke Kanada – Európa – Los Angeles komunikovali predovšetkým cez internet. Posielali sme si ukážky a pracovali na nich dovtedy, kým sme s nimi boli definitívne spokojní. Z tohto albumu mám príjemný bezstarostný pocit a v mnohých ohľadoch by som si ho prial dať takto dokopy už pred 25 rokmi,“ vysvetľoval Bryan Adams.OFFICIAL TV SPOT

BRYAN ADAMS GET UP 2016 TOUR


Lístky je možné zakúpiť si priamo v sídle Arena Promotions s.r.o v Košiciach na Nerudovej 12.

Pri priamej kúpe je možné uplatniť nasledujúce zľavy:

obchodní partneri: 18 €
zamestnanci: 16 €
studenti: 14 €
Alebo v sieti ticketportal
www.ticketportal.sk

HROMADNÉ OBJEDNÁVKY:
pri kúpe viac ako 15 lístkov zľava 25% z ceny lístka
arenapromotion@steelarena.sk


ENTRY AND EXIT TO/FROM STEEL ARENA IS BEING MONITORED. EACH VISITOR MUST USE THE TURNSTILE FOR ENTERING OR LEAVING AND MARK HIS TICKET/SEASON TICKET. A RETURN TO STEEL ARENA (E.G. AFTER LEAVING THE ARENA DURING A BREAK) WITHOUT USING THE TURNSTILE WHEN LEAVING IS NOT POSSIBLE.
FAILURE TO OBSERVE THIS INSTRUCTION WILL LEAD TO BAN OF REPEATED ENTRY TO STEEL ARENA DURING ONE EVENT.
THIS INSTRUCTION DOES NOT APPLY TO LEAVING THE ARENA AT THE END OF THE EVENT.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING.
VSTUP A VYSTUP DO A ZO STEEL ARENY SA ZAZNAMENAVA. KAZDY NAVSTEVNIK JE POVINNY POUZIT AJ PRI VSTUPE AJ PRI VYSTUPE TURNIKET, V KTOROM SI RIADNE OZNACI LISTOK ALEBO PERMANENTKU. OPATOVNY VSTUP (NAPR. OPUSTENIE PRIESTOROV STEEL ARENY POCAS PRESTAVKY)DO STEEL ARENY BEZ POUZITIA TURNIKETU PRI VYSTUPE NIE JE MOZNY.
NERESPEKTOVANIE TOHTO POKYNU BUDE MAT ZA NASLEDOK NEUMOZNENIE OPATOVNEHO VSTUPU NAVSTEVNIKA DO STEEL ARENA POCAS JEDNEJ AKCIE.
TENTO POKYN SA NEVZTAHUJE NA VYSTUP ZO STEEL ARENY PO UKONCENI PODUJATIA.

DAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Created and powered by OneClick